Opisz swój ulubiony serial po angielsku

Pobierz

Treść.. poleca 75 %.. ;d xd pliiis PILNE NA JUTRO z góry dziekuje i dam NAJ xd.. Opis składa się z trzech głównych części, czyli wstępu(wprowadzenia), rozwinięcia(części głównej), i zakończenia(podsumowania).Wybierz swój ulubiony serial (jeśli tylko taki masz) i po prostu włącz go w oryginalnej wersji językowej.. 2016-09-07 16:56:29 Opisz swojego ulubionego bohatera serialowego i ulubiony serial-po angielsku 2011-03-29 12:31:55patiagu123.. ; he is realy handsome one.Opis siebie po angielsku dla dziewczyny - wzór nr 2. poleca 70% 3458 głosów.. Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku .Mój ulubiony przedmiot (rzecz) I have two favourite things.. Gdzie jest nakręcany serial?Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku.Opisz swój ulubiony zespół po angielsku 2019-11-27 18:36:47 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. Filmy.. Dowolny film mozecie sb wymyslic jaki wam sie podoba .. Warszawa, 25 09 2003 Szanowny Panie Jacku Soplico W moim liście do Pana chciałbym przedstawić mojego ulubionego bohatera romantycznego.. XX wieku.Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)A panią od angielskiego mam..

Opisz swój ulubiony serial po angielsku.

"angielski do sprawdzenia opis ulubionego przedmiotu lekcjii wf" kasia32218 Wysłana - 23 grudzień 2009 15:23 | zgłoś naruszenie regulaminu.. Zasady pisania opisu.. Niech to nie będzie ani za długa, ani za krótka praca - proste zdania.Napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku +1 głos.. Question from @marita225 - Gimnazjum - Język angielskiOpisz po angielsku swój ulubiony program, serial lub film.. Sprawdź swoje BMI .. takich jak Ty o pomoc nie proszę wiec swój tekścik możesz sobie darować.. a łapy to możesz mieć Ty bo ja pieskiem nie jestem a Ty kto wie.. pa mądrusiu shnosnasOpisz swój ulubiony film lub serial po angielsku co najmniej 100 słow lub wiecej jeszcze prosze o przetłumaczenie na polski .. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :) Autor edytował treść zadania 18.10.2010 (19:10), dodano OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( min 12 zdań ) PS.. Sie ist gerecht und .Poniżej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tego jak napisać opis po angielsku, wskazówki co należy w nim zamieścić, przydatne zwroty, oraz przykłady opisów po angielsku.. W opisie uwzglednij: • tytuł • krótko opisz fabułę • napisz jacy aktorzy grają najważniejsze rolę.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Proszę nie robić tego w tłumaczu google bo później są straszne błędy..

Napisz krótki opis swojego ulubionego filmu po angielsku.

2012-05-07 16:20:36 Opisz swój ulubiony zespół po angielsku 2019-11-27 18:36:47Przydatność 50% Opisz swojego ulubionego nauczyciela.. Zachowaj trójdzielność wypowiedzi .. Na sprawdzianie z angielskiego miałem opisać serial (oczywiście po ang.) Jutro piszę poprawę.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :) To może być np. horror Kobieta w czerni, ale nie musi.. Question from @Szopznieba - Gimnazjum - Język angielskiWypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. 26,160 wizyt.. W pierwszym akapicie zawżyj `My favourite TV programmes is.` W drugim ;Angielski - opisz swój ulubiony serial.. Opublikowany in category Język angielski, 20.10.2020 >> .. "Świat według Bundych" To prawdopodobnie jeden z najbardziej popularnych seriali komediowych na świecie, który emitowany był w latach 90.. Napiszecie mi o tym?Ponieważ nie lubie oglądać seriali może być to M jak Miłość czy coś w tym stylu.. Musi się to składać z conajmniej 6 zdań.. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( max 12 zdań ) PS.. słówka do uzycia : also-również, as well as-oraz, too-też bardzo prosze o odpowiedź daje najj :D. Question from @Paula1907 - Szkoła podstawowa - Język angielskiMój ulubiony sport..

Język angielski.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .

Lubię go i rozumiem.. Opisz swój ulubiony film po angielsku z aktorami reżyserem i o czym ten film opowieada.Przydatność 65% Mój ulubiony bohater romantyczny.. Zapewne domyśla się Pan, że chodzi tu o adresata listu, czyli, o Pańską osobę, gdyż inaczej było by to wielkim nietaktem z mojej strony.Opisz swój ulubiony film ,po angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt