Test balladyna chomikuj

Pobierz

(1 punkt) a) bo kochała Grabca b) bo chciała go zniszczyć c) bo lubiła wtrącać się w życie śmiertelników 3.. Po czym wdowa poznawała, że wraca do domu Alina, a po czym, że Balladyna?. Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu trochemanga biblia plusliga infa quiz o celebrytach test z jezyka wloskiego biologia .a) Balladyna wydaje wyrok smierci na nieznanego zabojce Kostryna, b) krolowa skazuje na smierc nieznana zabojczynie Aliny, c) matka Balladyny oskarza wyrodna corke, ale nie chce wydac jej imienia, gdy dowiaduje sie, ze.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. a) żoną Kirkora i siostrą Aliny b) żoną Kirkora i córką Filona c) córką Wdowy d) córką Wdowy i Pustelnika 3.. Utwór "Balladyna" to: a) tragedia b) komedia c) ballada d) nowela 2.. Pobierz plik test_z_lektury_krolowa_sniegu już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.. Dlaczego Goplana chciała związku Kirkora i Balladyny?. Rozwiązanie.. a) Goplana b) Skierka c) Chochlik d) Grabiec 3.Balladyna - sprawdzian znajomosci lektury (12 wersji krotkiego testu ) Oprac.. Gopło.. Z kim nie była związana Balladyna?. Deklaracja Kirkora o przywróceniu prawowitego władcy na tron.. (1 punkt) a) nazbierać chrustu na opałTest ze znajomości treści "Balladyny" Juliusza Słowackiego 1..

grozi jej smierc, d) staruszka umiera na mekach, ...Plik test sprawdzajacy wiedze balladyna.pdf na koncie użytkownika nitinkumarvaish • Data dodania: 18 lip 2020"BALLADYNA" - test dla uważnych czytelników 1.

Romantyzm z Europie rozpoczyna się: a. w latach 70.. Pobieraj materialy i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Ucze.pl!Romantyzm w Polsce (45 lat.. Zauwazyles literowke, blad ortograficzny lub stylistyczny?. Napisz do jakiego rodzaju literackiego należy utwór .. "Balladyna" - test znajomosci lektury.. Zaznacz zdanie, ktore zawiera nieprawdziwa tresc: a) W dramacie wystepuje tekst glowny i tekst poboczny, b) W dramacie bohaterowie sa charakteryzowani przez ich dzialania, c) W dramacie o przebiegu zdarzen informuje narrator.U gory znajdziesz quiz Test wiedzy o Balladynie.Wypelniajac test wiedzy, sprawdzisz, ile wiesz o Balladynie.. (2pkt.). d) popełnia samobójstwo.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. a) konwencji oswieceniowych b) zalozen romantyzmu c) swoich przyjaciol d) Mickiewicza 10.. Jak Balladyna wytłumaczyła matce nagłe zniknięcie siostry?. Koło jakiego jeziora znajdowała się chata pustelnika?. b) zostaje wynagrodzony.. Która z wymienionych postaci nie jest postacią fantastyczną?. Historia losów Pustelnika i korony Lecha.. Kim była tytułowa bohaterka-Balladyna?. Podkreśl postacie fantastyczne:SlowackiegoTest sprawdzajacy znajomosc tresci lektury - Balladyna" Juliusza Slowackiego..

W 1 czesci znajduja sie testy wiedzy, ktore z pewnoscia okaza sie przydatne w utrwalaniu wiedzy o bohaterach i fabule przeczytanych pozycji, a takze doskonaleniu umiejetnosci uwaznego czytania i wykorzystywania tekstu jako zrodla informacji.http://szkola.co.pl/pobierz/test_sprawdzajacy_z_lektury_balladyna#.

Przybycie Kirkora do leśnej chaty Pustelnika.. d) o zbrodnie oskarżyć Fon Kostryna.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. 2.c) popełnić samobójstwo.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Balladyna - plan wydarzeń | Test z Lektury Plan wydarzeń do lektury Balladyna 1.. Memorizer, nowoczesne narzedzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. W jakim celu siostry wybrały się do lasu?. Zaznacz zdanie, ktore zawiera nieprawdziwa tresc: a) W dramacie wystepuje tekst glowny i tekst poboczny, b) W dramacie bohaterowie sa charakteryzowani przez ich dzialania, c) W dramacie o przebiegu zdarzen informuje narrator.. Zaznacz zdanie, ktore zawiera nieprawdziwa tresc: a) W dramacie wystepuje tekst glowny i tekst poboczny, b) W dramacie bohaterowie sa.. moga byc tez szczegolowe 1 ocena | na tak 100%.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki .Materiał pobrano już 1121 razy!. test utrwalajacy wiedze z satyry.. Zasięgnięcie rady pustelnika w sprawie ożenku Kirkora.. Po zaznaczeniu.12.. Pobierz plik katarynka_test_z_lektury_pdf już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC. charakteryzowani przez ich dzialania, c) W dramacie o przebiegu zdarzen informuje narrator.U gory znajdziesz quiz Test wiedzy o Balladynie.Wypelniajac test wiedzy, sprawdzisz, ile wiesz o Balladynie.. Wizyta Filona u Pustelnika.Materiał pobrano już 270 razy!. c) ginie rażony gromem.. Bohater szlachetny w "Balladynie": a) skazany jest na klęskę.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Balladyna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Alina - jaskółki leciały w jej kierunku, a później latały nad jej głową Balladyna - jaskółeczki skrywały się pod słomą 13.. Szkola podstawowa.. 8.Balladyna zostala trafiona przez piorun 9.Goplana byla nimfa wodna.samobojstwo ukochanejPlik Balladyna test grupy AB.rtf na koncie uzytkownika fretkafredziu folder Balladyna Data dodania: 30 paz 2011.. ZapraszamyZapamietujtest znajomosci lektury .a) Balladyna wydaje wyrok smierci na nieznanego zabojce Kostryna, b) krolowa skazuje na smierc nieznana zabojczynie Aliny, c) matka Balladyny oskarza wyrodna corke, ale nie chce wydac jej imienia, gdy dowiaduje sie, ze grozi jej smierc, d) staruszka umiera na mekach, e)NigdyPlik Balladyna test grupy AB.rtf na koncie uzytkownika fretkafredziu folder Balladyna Data dodania: 30 paz.. Balladyna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Balladyna.jpg, Test ze znajomości Balladyny Juliusza Słowackiego.pdf1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt