Pies sznaucer miniaturka opis

Pobierz

Wiele osób bardzo lubi pieski i nie wyobraża sobie domu bez przynajmniej jednego zwierzaka, który sprawia, że mieszkanie staje się bardziej przytulne i swojskie.. Jako pies odznaczający się wrodzoną czujnością i dużą spostrzegawczością, sznaucer miniaturowy ma zadatki na niezłego, choć czasami nadmiernie gorliwego i hałaśliwego stróża.. Jako psy użytkowe musiały być odporne na złe warunki atmosferyczne, wytrwałe i .Sznaucer średni opis rasy.. Większość sznaucerów olbrzymów ma czarną sierść, bardzo rzadko spotyka się umaszczenie "pieprz i sól".SZNAUCER MINIATUROWY.. Wyróżniają go charakterystyczne brwi, wąsy i owłosienie kończyn.. To pies pełen temperamentu a mimo to spokojny, najbardziej zrównoważony wśród sznaucerów, nieustraszony, łagodny i niezawodny .Sznaucer średni, według wzorca rasy, to pies, który charakteryzuje się łagodnością, chęcią zabawy i oddaniem, a jednocześnie żywiołowością.. Psy tej rasy osiągają w kłębie: 30-35 cm (psy) 30-35 cm (suki) Natomiast standardowa waga oscyluje w granicach 4-8 kg, niezależnie od płci.Sznaucer miniaturka jest psem ruchliwym, zdecydowanie mniej spokojnym niż jego więksi bracia, nie jest to pies, który będzie przesypiał cały dzień na kanapie.. Sznaucer średni żyje 13 do 16 lat.. Bardzo mocno przywiązuje się do swojego właściciela i jest niezwykle wierne.Pies Sznaucer Średni - wiadomości, opis rasy, hodowla..

Najmniejszy jest sznaucer miniaturowy.

Sznaucer miniaturka sprzedam Sznaucer miniaturka rzadko jest w sprzedaży.Sznaucery miniaturowe występują w czterech rodzajach umaszczenia: • czysto czarne • czarno srebrne • pieprz i sól • białe Sznaucery o umaszczeniu czarnym powinny mieć włos okrywowy o czystej, głębokiej czerni, podszyty czarnym podszerstkiem.. Głowa: długa, mocna, stanowi połowę długości grzbietu.Pieski tej rasy cechuje wielka inteligencja, spryt, czujność.. Okazuje się bowiem, że sznaucer miniaturka to pies odważny i pewny siebie, a przy tym obdarzony ostrymi zębami.. Dlatego mogą ans ostrzec przed niebezpieczeństwem, a czasami nawet stanąć w naszej obronie.. Dorosłe psy mają 36 cm wysokości i ważą 8 kg.Sznaucer miniaturowy waży 4-8 kg, jest grubokościsty, ma kwadratową sylwetkę i krępe proporcje.. Futro na zewnątrz jest nieprzemakalne, a podszerstek dość miękki.Sznaucery miniaturowe charakteryzują się mocną, kwadratową, ale harmonijną sylwetką.. Jego waga wedle wzorca nie powinna przekraczać 8 kg.. Psy mają podwójną warstwę sierści.. Sznaucer średni to niewysokiego wzrostu pies.. Oczy są owalne, ciemne, średniej wielkości.Pies sznaucer miniaturowy wygląd Jest to najmniejsza odmiana sznaucera.. Ma on kwadratową, mocną, krępą sylwetkę i elegancki wygląd.. Są to psy o eleganckiej i proporcjonalnej sylwetce..

Jest w typie pinczera oraz sznaucera.

Typowe dla tej rasy są lekko opadający grzbiet, długa broda, sierpowaty ogon i tylne łapy, ułożone pod kątem.. Wielkość powinna być do 35 cm w kłębie.. Często potrafi on stanąć naprzeciw silniejszego i większego .Sznaucer miniaturka charakter Charakter sznaucera miniaturki to psiak o dobrym, czułym i spokojnym charakterze, prawdziwy psi kumpel.. Jest to pies rasowy, żywy, wierny, o zgodnym i spokojnym usposobieniu.. Inteligencja, wytrzymałość i czujność sprawiają, że sznaucer miniaturowy jest wspaniałym psem stróżującym i rodzinnymi.. Agresji u niego nie widać.. Pies Sznaucer Miniaturka - informacje, charakter, cechy.. Zdjęcia, informacje na temat szczeniąt, hodowli, zasad żywienia, tresury sznaucera miniaturowego.. Jego aktywność powoduje, że mimo niewielkiego wzrostu nie należy do kanapowców i potrzebuje codziennej porcji ćwiczeń na świeżym powietrzu.Opis Sznaucer miniaturowy jest niewielkich rozmiarów psem.. To zwierzę piękne, o proporcjonalnej budowie.. Wysokość psa w kłębie waha się w granicach od 12 do 14 cali (30 do 36 cm), zaś waga od 11 do 15 funtów (5,0 do 6.8 kg) dla suk i 14 do 18 funtów (6.4 do 8.2 kg) dla psów..

Tematyczne ...Wygląd: typowy sznaucer.

Pies Sznaucer Olbrzym - charakter, informacje.. Widocznie większe rozmiary osiąga sznaucer średni a największy jest sznaucer olbrzym.Miniaturowe Sznaucery mają zwartą i silną budowę ciała.. Psy tej rasy posiadają mocną, długą głowę z klinowatą kufą.. Ma krótki, zwarty, lekko opadający grzbiet, wyraźnie zaznaczony kłąb i wysoko osadzony, sierpowaty lub szablasty ogon.Szpic miniaturowy potrzebuje czułości, jest pełen energii i ma serdeczną naturę.. Nie powinien posiadać cech karłowatych (np. wyłupiaste oczy, cienka kość itd.).. To oddany towarzysz i typowy pieszczoch, który bardzo przywiązuje się do swojego opiekuna.. Zbrązowienie sierści jest niepożądane a jakiekolwiek białe znaczenia niedopuszczalne.Aug 11, 2021Opis rasy Sznaucer miniaturowy.. Prostokątna głowa, która stanowi połowę długości korpusu czworonoga, i charakterystyczna krzaczasta broda to wyróżniki tej wyjątkowej rasy.. Nie lubi zostawać na dłuższy czas sam, musimy więc poświęcić mu sporo uwagi i troski, aby czworonóg był szczęśliwy.To na wskroś sznaucer, z temperamentem i zachowaniem typowym dla małego psa..

... Mówi się że były to: pudle, dogi i sznaucery a to same inteligentne rasy.

Psy tej rasy występują w umaszczeniu typu "pieprz i sól", czarno-srebrnym, czarnym lub białym (choć to ostatnie jest rzadko spotykane).. Osiąga wysokość od 60 do 70 centymetrów w kłębie i przybiera masę od 35 do 47 kilogramów.. Wykazuje dużą cierpliwość w stosunku do dzieci i zwierząt domowych.. Należy go .. Sznaucer średni długość życia.. Sznaucer miniaturowy posiada nie tylko charakter podobny do reszty sznaucerów, ale i charakterystyczny dla tych ras wygląd, a więc typową krzaczastą brodę oraz grube i długie brwi, które delikatnie nachodzą na oczy.. Nie można go zostawiać samego, bo nienawidzi samotności.. Sznaucer miniaturowy to pies bardzo przywiązany do swojego właściciela.. Ich sierść składa się z twardego włosa okrywowego oraz miękkiego podszerstka.. Głowa jest proporcjonalna, z zawsze czarną truflą nosową, niewielkimi oczami o żywym wyrazie i owalnym kształcie oraz z uszami w kształcie litery V. CiekawostkiJan 21, 2021Sznaucer miniaturowy jest umięśnionym psem, który osiąga wysokość do 35 centymetrów.. Jest to w zasadzie pies występujący w trzech odmianach różniących się wielkością.. Pies efektowny, mały oraz miły, pies na każdą pogodę.. Ta ostatnia cecha pochodzi z czasów kształtowania się rasy, kiedy sznaucery musiały ciężko pracować.. Jest to pies inteligentny, który chętnie się uczy.. Sznaucer olbrzym to największy i najspokojniejszy pies spośród trzech odmian tej rasy.. Sznaucer miniaturowy musi być zwartym, grubokościstym psem, o kwadratowej sylwetce.. W klasyfikacji FCI zaliczono ją do II grupy.. Nadaje się do życia w mniejszym mieszkaniu, toleruje zarówno koty, jak i inne psy.Feb 28, 2021Sznaucery miniaturowe stanowią pomniejszenie większych sznaucerów.. Występuje w umaszczeniu czarnym, białym, czarno-srebrnym oraz pieprz i sól.Sznaucer to jedna z ras psów typu dogowatego.. Miniatura nie powinna mieć defektów ras karłowatych (np. kulista czaszka, wyłupiaste oczy, cienka kość, krótka, spiczasta kufa).. Jego waga oscyluje w granicach 4-8 kilogramów.. Umaszczenie: czarne, czarno-srebrne, pieprz z solą i białe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt