Napisz po niemiecku o swoim wymarzonym domu

Pobierz

der Korridor - korytarz.. Ściany są pomalowane na biało.. Dom połozony jest na obrzezach miasta.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.. BARDZO PILNE!. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. Mieszkam w domu jednorodzinnym.. Zapisz moje dane, adres e-mail i .Napisz kilka zdań o swoich obowiązkach domowych po niemiecku i przetlumacz na polski Byle szybko.. Napisz o swoim wymarzonym domu w Języku angielskimPlik napisz wypracowanie o swoim wymarzonym domu po angielsku.pdf na koncie użytkownika finnminter • Data dodania: 8 mar 2015.. Napisz opowiadanie po angielsku o swoim wymarzonym domu (od 80 do 120 wyrazów) .. das Esszimmer - jadalnia.. 2022-06-06 22:34:09; Email z angielskiego 2022-06-06 18:41:30; Jaka jest różnica pomiędzy have/do 2022-06-06 15:24:49; Potrzebuje odpowiedzi na pytania w załączniku , bardzo proszę o pomoc 2022-06-05 .Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Chodziła ona do 6 klasy .. Jest zaraz obok pokoju mojego brata.. Tłumaczenie.. Oto przykład.. Question from @Kris303 - Liceum/Technikum - Język niemieckiNapisz kilka zdań po angielsku o swoim wymarzonym zawodzie 2019-10-20 15:42:28; 10 zdań po Niemiecku 2009-02-15 13:33:33; Czy mogli byście napisać mi kilka zdań o Berlinie po niemiecku?Plis 2010-03-09 21:10:27; pomóżcie ,, mógłby ktoś napisać mi opis pokoju koleżanki lub kolegi po niemiecku?.

napisz krótką notatkę o swoim wymarzonym domu.

Pobierz.. Na środku wisiałby .1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.. Za nim był by wielki ogród i buda gdzie spał by mój pies.Tak właśnie wyglądał by mój domek z marzeńNapisz opowiadanie o przyjaźni.. • Was Sie im Moment tun.Napisz po niemiecku o swoich doświadczeniach z komputerem i uzwględnij informacje : a) Czy masz swój komputer i. dostęp do internetu w domu ?. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. W domu znajduje się sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, i lazienka.Napisz 10 zdań o swoim wymarzonym domu.. Złotobiałe drzwi otwierałyby się na wielki i okrągły hol.. W sypialni łóżko, półka, szafa.. Na biurku stoi komputer.Proszę o dobre przetłumaczenie na język angielski bez tłumacza !. Napisz kilka zdań o swoich obowiązkach domowych po niemiecku i przetlumacz na polski Byle szybko!. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Ściany sa koloru szarego , na środku pokoju znajduje sie duży dywan .. Moja okolica jest duża i zielona.. - MidBrainart .. Oraz sauna jazzuzi i sala do masażu .Będą ciepłe kolory oraz wyraziste .. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Opis domu po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. na drugim piętrze domu..

Oprócz: Napisz po niemiecku o wymarzonym zawodzie.

b) Do czego służy Ci komputer i jak długo spędzasz codziennie przy nim czas ?. Mój pokój byłby największy z wszystkich 12 pokoji.. Przyjazn!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Dywan jest niebieskiego koloru.. W moim domu znajdują się 3 pokoje łazienka wc i kuchnia.. to znaczy opisac jakis dzien tygodnia po Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: faroolka 30.10.2010 (13:01) pomożecie przetłumaczyć na niemiecki Thomasa nie ma w domu ponieważ Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: paula170888 2.11.2010 (17:32)Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku 1.. To jedyne miejsce w domu, w którym czuje się zrelaksowany.. Jest duży.. Mój salon jest duży są w nim 2 lampki, kanapa, półka na książki i telewizor.. Pod biurkiem stoi mój komputer.. W mom pokoju .Prosze o tłumaczenie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 5 rozwiązań: autor: metin1996 21.4.2010 (21:06) przetlumaczcie mi ten tekst prosze to jest na jutro a ja nic nie umiem Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 5 rozwiązań: autor: ania955 22.4.2010 (20:32) Wymarzony przyjaciel Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanieA jeżeli dodamy słownictwo Prioriäten to powstanie piękna wypowiedź o (wymarzonym) miejscu zamieszkania..

".Napisz o swoim domu po niemiecku.

A obok domu będzie stajnia z koniami .. Question from @Juliakarpiuk - Szkoła podstawowa - Język niemiecki .. Po prawej stronie jest biurko a nad nim Pułki oraz duża szafa na ubrania .jak napisac.. Biurko stoi na prawo w kącie.. c) Jakie masz najczęściej problemy z komputerem i jak je rozwiązujesz ?Napisz list Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Na biurku stoi monitor oraz stojak na płyty CD.. Kiedy jestem w złym humorze, zawsze odnajduję spokój w moim pokoju.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Mój przedpokój jest duży i długi jstoi w nim półka.. Napisz opowiadanie po angielsku o swoim wymarzonym domu (od 80 do 120 wyrazów) odpowiedzi: 1; Przygotuj przemówienie, w którym spróbujesz przekonać innych, że książki wzbogacają życie proszę to na jutro min 150 słów odpowiedzi: 0;PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC tekst o swoim wymarzonym chłopcu klasa 7 po niemiecku Napisz 5 zdaniową wypowiedź zgodnie z zadaniem 9 .. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Jaka będzie atmosfera?. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Eines Blumentopfs steht auf jedem Schrank mit den Blumen..

Dodaj go jako pierwszy!Napisz po niemiecku o wymarzonym zawodzie.

Next Rynek kapitałowy i pieniężny-ściąga.. 3.Napisz o swoim wymarzonym domu w Języku angielskim pomóżcie proszę.. PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC tekst o swoim wymarzonym chłopcu klasa 7 po niemiecku Napisz 5 zdaniową wypowiedź zgodnie z zadaniem 9 pasdelimites.. Dom ma powierzchnie 120 metrów kwadratowych.. W kuchni jest stół i półka kuchenna.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki .Napisz list o swoim dniu w tygodniu .. Polski, opublikowano 11.06.2018.. Die Gegend muss waldreich sein.Napisz opowiadanie po angielsku o swoim wymarzonym domu (od 80 do 120 wyrazów) 2022-06-07 18:57:57; Pomożecie z zadaniem z niemieckiego?. Question from @Wolfsani11 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Odpowiedz.. min 10 zdań.. 2011-01-12 17:13:25napisz krótką notatkę o swoim wymarzonym domu.. Przetłumaczcie mi ten tekst na Niemiecki: Mój dom ma 2 piętra.. Język niemiecki; Geografia; WOS; Religia; Muzyka; Informatyka;Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. More Questions From This User See All.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Moim wymarzonym domem jest wielki, biały pałacyk położony na obrzeżach lasu i otoczony wielkim ogrodem.. Nowe pytania.. Odpowiedź: O nim: Er .Napisze mi ktoś dosłownie 2 zdania po niemiecku o swoim domu i okolicy np: Mój dom ma 3 pokoje jest duży i ma 2 łazięki.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis domu po niemiecku.. Powiadom o {} [+] .Opis mojego wymarzonego domu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt