Wiersz na dobranoc dla koleżanki

Pobierz

Autor: Nieznany.. ****Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki.. Dobranoc Wierszyki na dobranoc dodał: Misia Do snu sie ukladamWierszyki na dobranoc Śpij mój Kotku słodko już, Niech Ci się przyśni pole róż, Pomyśl, że one są tylko dla Ciebie, Poczuj się Skarbie jak w siódmym niebie, Później mnie spotkasz w tym pięknym śnie, Ja będę szeptać, że KOCHAM CIĘ.. Dar przyjaźni.. W przeciwieństwie do miłości.. Sprawię, że będziesz miała urodziny, z uśmiechem na ustach - słodkim jak maliny.a ludzie na drodze Twojego życia dostrzegają Twoje piękno, mądrość i dobre serce.. milutkich jak puch, takich Ci zycze w dzisiejsza noc snow, bardziej kolorowych niz gwiazdki na niebie a oprocz tego slodkie buziaczki dla .Urodzinowe życzenia dla przyjaciółki.. !Podaruj im odrobinę uśmiechu i radości - prześlij wierszyk na dobranoc.. Chcę być przy tobie i chcę czuć ciebie.. Krótkie życzenia urodzinowe dla koleżanki W dniu urodzin przesyłam moc serdeczności.. silną, mocną, i nam wierną.. Dla najlepszej przyjaciółki najlepsze dzisiaj życzenia -.. Kiedy zaśniemy już oboje, To się spotkamy, Kochanie Moje.. Przyjaźń wielką jest potęgą.. Wszystkiego Najpiękniejszego!Wierszyki na dobranoc, smsy na noc.. On nie obciąża, albowiem jest unoszony.Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze przy Tobie, mniam, jesteś dla mnie wszystkim..

Życzenia urodzinowe dla koleżanki.

Chcę Ciebie mieć zawsze blisko siebie, Kocham Cię na ZiemiŻyczenia na dobranoc Gdy Cię kołderka okryje i zamkniesz już swoje oczęta, pomyśl o kimś, kto dla Ciebie żyję i zawsze o tym pamięta, by złożyć Ci życzenia wspaniałej, dobrej nocy, która za chwilę nastać ma i byś pozostał w snu kolorowego mocy aż do białego dnia.. Bo Mi tylko Ciebie potrzeba!Wierszyki na Dobranoc Słodka Twoja buzia Słodka Twoja buzia, pod głową miękka podusia, eżysz wygodnie mój kwiatuszku?. mój język Ci w usta wpadnie.Dobranoc Kochanie.. Moje życzenia, jak owocowa rzeka, płyną do Ciebie, tylko na nie poczekaj.. Nietoperze za kołnierze, a biedronki do skarbonki.. Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem.. Są wśród nich życzenia wzruszające jak i zabawne, ale wszystkie są wyjątkowe i .. Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę Ja i Ty!. By blaskiem swoim cudownym, Twój pokój w nocy zdobiły.. *** Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.. Śpij dzisiaj z uśmiechem na ślicznej twarzy.May 10, 2021Przyjażń to dar.. Ciepła kołderka, ciepła poduszeczka, zapraszam Cię do mego łóżeczka, przyjść nie możesz ja o tym wiem,A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!. Kolejność dowolna.. Pluszak siedzi u Ciebie w łóżku?. Nie ważne czy zakładasz trampki, kapcie czy szpilki jesteś słodsza niż malinki..

Wierszyki, smski na dobranoc.

Na skraju poduszki sen przysiadł cichutko i szepcze do uszkaDla przyjaciela o przyjaźni.. Kolorowych snów.. Mrówki do kryjówki.. Mogę dla Ciebie jednak zdjąć bukiet róż z pułki i dać nawet nie na walentynki.. nigdy nie jest ciężarem.. To rodzaj przekazu, który nigdy nie traci na ważności.. Moja droga koleżanko w dniu urodzin życzę Ci szczęścia samego!. uczynią, że będziesz we wrażenia bogata.. zdrowia, radości, uśmiechu, marzeń spełnienia!. "Dobranoc - mówię cichutko Odpocznij, bo późna godzina Gdy zaśniesz, niech Ci się spełnią Twoje najskrytsze marzenia.. i najbardziej kosztowny dar.. Pracowałeś tu na "nazwa ulicy" bardzo wytrwale, Zawsze życzliwy, zawsze uśmiechnięty, Nie każdy mógł Ci dorastać "do pięty", Pomimo nurtu wyścigu ciągłego, Zawsze miałeś dla innych coś bardzo miłego, Swoją sympatię i duży szacunek, Dla pracy kolegów - za ich frasunek, Nie raz Ci było stawać "na dywaniku", Choć innych zmartwień było bez liku .Wiersze miłosne - najpiękniejszy wiersze dla niej i dla niego.. Śpij spokojnie kochanie.. Bogaty zbiór pomoże Ci w wyborze odpowiednich miłosnych wierszyków na dobranoc..

Wierszyki na dobranoc Na niebie już gwiazdy się pokazały.

Są wśród nich życzenia śmieszne, poważne, krótkie i długie, ale wszystkie są piękne.. Oczy mi się zamykają, jestem ospały.. Bądź zawsze piękna, mądra i szczęśliwa.. Wielu mężczyzn głowi się, jak wyznać ukochanej miłość - dlatego przedstawiamy nie tylko wiersze miłosne dla niego, ale także wiersze miłosne dla niej.. Ale przed zaśnięciem, o Tobie myślę, I ten krótki wierszyk przed snem szybko wyślę.. Śpij już słodko moja mała, żebyś energię jutro miała.. Spójrz proszę przez okno - miliard gwiazd na niebie I każda się blaskiem uśmiecha do Ciebie Mój Anioł modlitwę do nieba zanosi O sen najpiękniejszy dla Ciebie poprosi Więc uśnij, wtul głowę w cieplutką poduszkę A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!. Karaluchy pod poduchy, a szczypawki do zabawki.. Buziaki na sen Hej Aniołku czy to już noc Czy mi się wydaje Ale chyba jednak nie Wiec teraz na noc mówię Ci Dobranoc, Na milutki sny BUZIAKI słodkie wysyłam Ci, Tyjące ich jest, które jak gwiazdki na niebie lśniące są, Całą noc dobrze śpij i cudownie o mnie śnij, Rano przebudź się i do szkoły wybierz się, A ja kładę do łóżka się, aby rano zobaczyć Cię, Aniołku BARDZO, BARDZO KOCHAM CIĘ.Ładne wierszyki na Dobranoc dla kolegi, koleżanki - Kiedy piękna noc zapada, księżyc bajki opowiada; Piękne wierszyki i życzenia na Dobranoc dla niej i dla Niego-Gwiazdka na niebie a księżyc w pełni ; Wierszyk na dobranoc - Na dobranoc trzy słóweczkaŻyczę wam na dobranoc zdolności do porzucenia natrętnych myśli w kąt, niech wam śni się miły ląd, morze, zachód słońca, niech marzeniom nie ma końca..

Na dobranoc krótkie słowo, niech się śpi wam kolorowo.

Choć nie pocałujesz mych ust jak cytrynki, bo nie całuje się przyjaciółki.. Anioły snu niech nad wami czuwają, a z rana słowiki radosne witają.. 893 (1648 głosów) Oceń: Skopiuj.To moje dla Ciebie Na Dobranoc życzenie.". Dla przyjaciółkiWierszyki i SMSy Na Dobranoc.. :* ````` Na dobranoc dla misia buziaczek w pysia, śpij dobrze ty moja maskotko, tysiąc .Wierszyk nr 8: Mówią że dla koleżanki nie lecz ja myślę kto go wie To nie ważne czy dla chłopca czy dziewczynki.. Wiersze miłosne nigdy się nie zestarzeją.. Szczury do rury.. Położę się obok Ciebie.. To sens i znaczenie wszystkich darów, ilekroć ludzie się obdarowują.. Będę gwiazdką na Twym niebie.. I miłość ma jest piękna, piękna - bo dla ciebie!. Te wszystkie sekrety schowajmy do skarpety.DOBRANOC!. ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. i położy się między nami.. Niech Cię aniołki mój Cudny pilnują, niech dbają o Ciebie całego.Na dobranoc 3 całusy: Pierwszy malutki taki słodziutki Drugi gorący taki tęskniący trzeci namiętny najbardziej pamiętny.. Moje życzenia, jak słodycze świata.. SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.Drogi Kolego!. Gwiazdy są piękne, bo świecą na niebie.. Możesz je wysłać na FB, na SMS lub WhatsApp.. każdy prawo ma do złości.. Będzie to miły akcent na zakończenie dnia.. Rano zobaczymy się znów.. ````` Na dobranoc me kochanie szepnę tylko jedno zdanie: Śpij słodziutko no i mile, Spędzaj ze mną każde chwile.. Chce być Twoją poduszka, do której przytulasz codziennie głowę.. Będę zawsze blisko Ciebie.. Poniżej znajdziesz gotowe życzenia dla przyjaciółki na urodziny.. Wszystkiego najlepszego, Przyjaciółko Kochana,Wyślij kwiaty.. Okryję nas skrzydłami.. idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się.. Niech ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.. Tym misiaczkiem jestem ja, więc dobranoc pa pa.. Kocham.Ładne wierszyki na Dobranoc dla kolegi, koleżanki - Kiedy piękna noc zapada, księżyc bajki opowiada; Piękne wierszyki i życzenia na Dobranoc dla niej i dla Niego-Gwiazdka na niebie a księżyc w pełni ; Wierszyk na dobranoc - Na dobranoc trzy słóweczkaJun 1, 2021Dobranoc.. Dobrej spokojnej nocy "Zapalam Ci gwiazdy co wieczór, By one dla Ciebie świeciły.. Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt