Wierszyk dla mamy na 80 urodziny

Pobierz

Życzy ci cała rodzina!". ". Wyślij kwiaty Życzenia urodzinowe dla mamy5 days agoDla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Ogrom wiedzy, doświadczenia, Godny jest pozazdroszczenia.. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy.. Ogrom wiedzy, doświadczenia, Godny jest pozazdroszczenia.. Z rodziną spędzone mile.. Z dumą przyznaj się do wieku, Bo wiek świadczy o człowieku.. Zdrowia, szczęścia i wszystkiego, co najlepsze z okazji 80. urodzin składa córka z mężem Niedostępne Wyślij kwiatyJun 13, 2021Życzenia urodzinowe na 80 Lat 80 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło.. przyjmij z głębi serca płynące życzenia.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. godny jest pozazdroszczenia.Jun 13, 2022Wierszyki Urodzinowe. ". Kochana Mamo, żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!. Z okazji urodzin życzę Ci: wiatru, który budzi marzenia.co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Ta symboliczna zmiana .Wymyśl je sama lub wykorzystaj jedną z naszych propozycji.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Żyj mi, Mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy Mamo, tak bardzo Cię kochamŻyczenia urodzinowe dla mamy Jesteś Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, Ręką podana nad przepaścią, Ścieżką w gąszczu Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, Mamusiu..

... Wierszyki na 20., 30., 40. i 50. urodziny.

Każdy dzień witaj z radością,Z okazji 80-tych urodzin życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny!. Szczęście oraz wieczne zdrowie.. Mamo dziękuję Ci za to, że odkryłaś przede mną świat, za trud wychowania, za każdą Twoją chwilę, wsparcie, za czułe i kochające serce, Przepraszam za każdą łzę i za każdą chwilę niepokoju.. Życzenia urodzinowe dla mamy śmieszne.. Dla żony ; Dla rodziców ; Dla męża ; .. W dniu urodzin życzę Tobie.. I niech się spełnią Twoje marzenia.. Nie zaznała łez, goryczy, Tego Dziecko Twoje życzy.. Albo i dwieście!. Garść kwiatów mam dla ciebie i do tego słodki buziak, mam jeszcze prezencik mały i uścisk bardzo kochany.. Na torcie nie zmieszczą się świeczki palące.. Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku.. Z okazji 90-tych urodzin.. Wkroczenie w nowe dziesięciolecie życia prawie zawsze wiąże się z nieco większym przeżyciem.. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!. Lat osiemdziesiąt - imponujące!. Albo i dwieście!. Anioł Stróż niech skrzydła nad Tobą roztacza, Niech Cię opieką zawsze otacza.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. W dniu Twoich 80. urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń..

W 80. urodziny właśnie tego Ci życzymy.

Napisz je na kartce urodzinowej (najlepiej wykonanej własnoręcznie!). Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Niech Ci znikną troski, złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Ocena użytkowników: / 108. samych pogodnych, szczęśliwych dni, pełnych ciepła, radości i spełnionych marzeń….. Mamusiu moja najmilsza, chcę być była jak najszczęśliwsza, chcę byś się zawsze uśmiechałaJesteś dla nas jak zorza, jak tęcza, przyjmij te kwiatów naręcza.. Słowa, które do niej kierujesz powinny wyrażać szacunek i wdzięczność.. Oby życie było lepsze.. 10 propozycji życzeń urodzinowych dla .Apr 13, 2022May 9, 2022 Żyj nam proszę w radości, przyjmij wyraz miłości.. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy.. Żyj sto lat.. Mama to szczególna osoba w życiu każdego człowieka.. W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.Jun 4, 2020Życzenia urodzinowe dla mamy W dniu urodzin, Mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, Tyle samo najlepszych życzeń ślę właśnie do Ciebie,Wierszyki ; Cytaty ; Błogosławieństwo ; Rocznica ślubu .. Oby życie było lepsze.. Z dumą przyznaj się do wieku, Bo wiek świadczy o człowieku.. Radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa.Wyjątkowe życzenia urodzinowe dla mamy..

Jeśli twoja mama lubi zabawne wierszyki i rymowanki, sprawdź też inne nasze pomysły na życzenia urodzinowe dla mamy i nie tylko.

Żyj sto lat.. Wokół uśmiechnięte twarze, sto lat śpiewające, Ręce kieliszki do góry wznoszące.Życzenia urodzinowe dla mamy W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy.. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione!. Możemy więc w ramach życzeń z okazji 80 urodzin powiedzieć jej: Niech Ci szczęście niezmiennie sprzyja, A wszelki smutek omija, Dobry Bóg w zdrowiu Cię zachowa, Odkrywaj w Nim dobro wciąż od nowa.. Długie życie, słodkie chwile.. Nikt tak nie kocha i nie rozumie jak matka.W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. lub powiedz przy wręczaniu prezentu.. Kategoria: Urodziny.. Twój ogrom wiedzy i doświadczenia.. Dla żony ; Dla rodziców ; Dla męża .. rodzeństwa Życzenia na 80 urodziny dla Brata i Siostry Życzenia na 80 urodziny od Syna i Córki / od dzieci Życzenia na 80 urodziny dla Taty i Mamy / rodziców Życzenia na 80 urodziny religijne Życzenia na 80 urodziny od Wnuka i Wnuczki .Życzenia na 80 urodziny Mamo - wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości.. Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt