Uzupełnij minidialogi brakującymi fragmentami wypowiedzi tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst

Pobierz

Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Question .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. Uwaga!. 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź 5.0 /5 1 wendygarmadon Odpowiedź: 7.1 will you come 7.2 came 7.3 will stay 7.4 have to get up Chcesz jeszcze o coś zapytać?. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). literę, którą oznaczono brakujący fragment (A-E), tak aby.. Zobacz więcej.. Agnieszka.. Za - Pytania i odpowiedzi - Język francuski Książki Q&A Premium Sklep.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Naucz się na pamięć słownictwa związanego z książkami.. Wpisz w każdą lukę brakujące wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Znajdź więcej odpowiedziSzkoła podstawowa rozwiązane • sprawdzone przez eksperta W zeszycie uzupełnij dialogi brakującymi fragmentami wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty zadanie w załączniku daje naj i dziekujke Reklama Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta Chinchilla7 1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z Teen Explorer 7Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Z podanych odpowiedzi wybierz poprawną odpowiedź tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.W zeszycie uzupełnij dialogi brakującymi fragmentami wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne tekstyzadanie w załączniku daje naj i dziekujke..

Where 1.Uzupełnij każdą lukę brakują-cym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi, tak, aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Question from @Lusia9929 - Gimnazjum - Język angielskiFeb 2, 2021Dialogi - Zadanie egzaminacyjne (3) Uzupełnij dialog.. Pytania .. Rejestracja .. - liceum.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Question from @Kacprovsky123126 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Kacprovsky123126 @Kacprovsky123126.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. literę, którą ozn … aczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.. Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę 1-5 jeden wyraz z ramki, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Wpisz w lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Uwaga!. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). :) Uzupełnij dialog.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zadanie 2.1. pokaż odpowiedź Zadanie 2.2. pokaż odpowiedźUzupełnij dialog.. LukiPrzeczytaj poniższy tekst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Przeczytaj wypowiedzi trzech młodych sportowców (A-C) oraz pytania 9.1.-9 .Uzupełnij minidialogi 5.1-5.3.. Temat : Giving your opinion (2) (Wyrażanie opinii sztuka , malarstwo)Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę 1-5 jeden wyraz z ramki, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Szkoła - zapytaj eksperta (1376) Szkoła - zapytaj eksperta (1376)Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Przeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). literę, którą oznaczono brakują - Pytania i odpowiedzi - Język francuski .. usunięto cztery fragmenty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. W lukę można.Uzupełnij dialog.. (4 pkt) Wprowadź .. (0-3) Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Dziś dosyć proste zadanie!. zestaw 3 PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA / KULTURA / SPORT Alicja: Don't worry.. Uzupełnij dialogi.. UWAGA!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.dialogowych brakującymi fragmentami wypowiedzi ADANI GAMINACYJN 1. ould you like more coffee?. 2021-05-05 14:01:12; Uzupełnij podane zdania.. _____ goZ podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Kolega dziękuje Ci za pożyczenie tabletu.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Szkoła podstawowa - Język angielski.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.1.Uzupełnij dialog.. Sie.. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst.. Język angielski Gimnazjum rozwiązane Uzupełnij dialog, brakującymi fragmentami wypowiedzi tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. W zeszycie uzupełnij dialogi brakującymi fragmentami .Uzupełnij minidialog 1-4.. (0-3) Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy..

5.1 X: ... (7.1-7.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Zakreśl jedną z .Uzupełnij zdania podanymi czasownikami.. Polub to zadanie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Strona 5 z 14 Zadanie 6.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt