Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród

Pobierz

Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. 2) Kto powiedział Mary o ogrodzie?. Zawiera 16 pytań.. Gdzie wychowywała się Mary?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Niepotrzebny był żaden quiz lub sprawdzian z treści lektury.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Przy jednej z altan zauważyła kiełkujące rośliny.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Test: Tajemniczy ogródTajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam.. Załóż własny blog!Lektury; Jak napisać .. Dick Sowerby to dwunastoletni chłopiec, mieszkający z matką i licznym rodzeństwem w małej chacie na wrzosowisku.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jednocześnie było tam niezwykle cicho.. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Sprawdzian z lektury inaczej.

Rozdział 9.. Osobą przybywającą z Indii jest: a.Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Czy nadajesz się na MORSA?. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. Udostępnij.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Patixella 4 lata temu.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Zgadnę Twój numer z dziennika!. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.Tajemniczy ogród.. Ma miłą okrągłą twarz, pokrytą rumieńcem, i zadarty nosek.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika sujithkgeorge606 • Data dodania: 29 wrz 20171) kto jako pierwszy od 10 lat wszedł do ogrodu?.

Quizy Os. ... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Dlaczego Colin żyje w izolacji?. Rozwiąż test!Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Gdzie Mary urodziła się?SPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora "Tajemniczego ogrodu" 2.. Zastanawiam się, jak na ten sposób pracy zareagowaliby siódmoklasiści.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Dlaczego Mary Lennox trafiła do wuja, Archibalda Cravena?. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Witaj na stronie Quizz.pl.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Tajemniczy ogród - test .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł "Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Test z lektury "Tajemniczy ogród" (Frances Hodgson Burnett)..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

To z ciekawych opowieści, zorientowałam się, jak dokładnie uczniowie znają dzieje bohaterów.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Szukaj.. Rozwiąż test!Pasował.. Milionerzy: Among Us!. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3.. Skomentuj.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

... Charakterystyka postaci Tajemniczy ogród.

Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. 3) Marta to.. ( wybierz dwie odpowiedzi)Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Dobrze trafiłeś!. Test składa się z 12 pytań.. Postanowiła obejść cały ogród.. Charakterystyka bohaterów Tajemniczego ogrodu.Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Mary zwróciła uwagę na ogromną ilość róż w ogrodzie - znajdowały się dosłownie wszędzie.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Chyba nie zaryzykuję.Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3.Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTajemniczy ogród.. Najdziwniejszy dom.. Tajemniczy ogród Charakterystyka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt