Pytania egzaminacyjne zeglarz jachtowy

Pobierz

Wiedza teoretyczna Budowa jachtów, w tym: a/ zasady obsługi instalacji jachtowych, b/ obsługa silnika jachtowego.. Egzaminy i patenty żeglarskie.. Każde z nich ma tylko jedną poprawną odpowiedź.. Po zalogowaniu otrzymają Państwo dostęp do wszystkich pytań.. Zerwany fał miecza oznacza:Testy Online Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny, Patent Sternika Rejestracja W trybie demonstracyjnym ilość dostępnych pytań ograniczona jest do 150. zaopatrzenia.. Aktualności.. Egzamin praktyczny obejmuje: - manewrowanie jachtem pod żaglami, - manewrowanie jachtem na silniku, - umiejętność kierowania załogą, - pracę w charakterze członka załogi, - umiejętności z zakresu prac bosmańskich.. Powodzenia!. Test zawiera 75 pytań i na jego rozwiązanie jest 90 minut.. Dodaj go jako pierwszy!. Testy egzaminacyjne na żeglarza jachtowego W celu przygotowania się do egzaminu zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi pytaniami jakie pojawiają się na egzaminach pisemnych.. usuwanie prostych usterek i awarii kadłuba lub takielunku.2.. Na rysunku pokazano schematycznie miecz jachtu.. Pozytywny wynik tej części egzaminu zapewnia 65 prawidłowych odpowiedzi.1.. Tryb nauki, gdzie po wybraniu odpowiedzi system pokaże od razu poprawną odpowiedź, oraz tryb testu, gdzie po zakończeniu testu otrzymacie jego wynik.Title: Zestaw Pytan na patent zeglarza jachtowego Author: Marek Ry³ko Subject: Pytania egzaminacyjne na patent ¿eglarza jachtowego Keywords: YKPB, ¿eglarz jachtowyŻeglarz jachtowy - ZESTAW EGZAMINACYJNY pdf Funkcjonalny zestaw egzaminacyjny!.

Uwaga!Test żeglarz jachtowy - zestaw pytań nr 1 .

StartTest nr 1 Testy żeglarskie i motorowodne są na bieżąco aktualizowane, aby precyzyjnie przygotować Cię do państwowego egzaminu na patent żeglarza jachtowego, jachtowego sternika motorowodnego.. Osoba posiadająca patent żeglarza jachtowego jest uprawniona do prowadzenia jachtów żaglowych: 1) po wodach śródlądowych; 2) o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.. Tak czy inaczej - poniżej znajdziesz wiele testów z różnych dziedzin.. Licencje.. AStandardowo czas testu to 90 min.. 2.Książka Poradnik egzaminacyjny.. Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje?Przykładowe pytania egzaminacyjne na stopnie żeglarskie ; żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski.. Pierwsza to zestaw 75 [z około 300 możliwych] pytań o teorię z zakresu: - przepisów prawa na morskich i śródlądowych drogach wodnych - budowy jachtu - teorii żeglowania - locji - meteorologii - ratownictwaDownload: Pytania egzaminacyjne na żeglarza jachtowego.pdf Pobierz 1,61 MB 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza..

Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski + CD.

Maksymalna ilość błędów, jaką można popełnić, to 10 (powyżej tej ilości test jest niezaliczony).. Dołącz do grona osób, które rozwiązywały nasze testy żeglarskie i zdały egzamin na patent.. E-mail: Zapraszamy!Testy żeglarskie Przedstawiamy system sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu żeglarza jachtowego, sternika motorowodnego oraz radioperatora SRC (Short Range Certificate).. który jest pomocny w rozwiązywaniu pytań testowych, a także umożliwia sprawdzenia swojej .. Rozpocznij testChcesz dobrze przygotować się do egzaminu na Patent Żeglarza Jachtowego?. Jaki to rodzaj miecza?. Aby pozytywnie zaliczyć egzamin musicie uzyskać minimum 65 punktów.. Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski + CD autorstwa Zawiszewski Mariusz, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. Tryb symulacji testu - test trwa 90 minut, podczas których należy odpowiedzieć na 75 pytań.. Teoria żeglowania, w tym:Egzamin na Żeglarza Jachtowego składa się z części teoretycznej i części praktycznej.. Składa się on z ilustrowanego zestawu testowych pytań egzaminacyjnych, karty egzaminacyjnej dla uczestnika egzaminu oraz arkusza prawidłowych odpowiedzi.Testy Żeglarskie - Kursy, Testy, Egzamin online Zaloguj się na konto, aby uzyskać dostęp do materiałów Logowanie Budowa jachtu Locja Meteorologia Prace bosmańskie Przepisy Ratownictwo Teoria manewrowania Teoria żeglowania Popularne kursy Wszystkie BUDOWA JACHTU żeglarz jachtowy 1148 TEORIA ŻEGLOWANIA żeglarz jachtowy 1112 LOCJA żeglarz jachtowyZakres wymagań egzaminacyjnych na patent żeglarza jachtowego Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej I..

Poprzedni Kolejny Test żeglarz jachtowy Test nr 1 Test obejmuje 75 pytań.

W każdym z pytań jedna z trzech odpowiedzi jest poprawna.. Przed wypłynięciem w rejs najważniejsze jest sprawdzenie: olinowania stałego.. Manewry pod żaglami - obowiązkowo: zwrot przez sztag, zwrot przez rufę, alarm "człowiek za burtą", stawanie w dryf.. Część teoretyczna ma formę pisemną i składa się z testu jednokrotnego wyboru.. A może egzamin masz już za sobą, a chcesz podszkolić się z wiedzy teoretycznej?. antyfulingu.. Egzaminowany ma 90 minut na udzielenie odpowiedzi.. Na patent żeglarza jachtowego jest 75 pytań.. Przykładowe pytania egzaminacyjne na stopień Jachtowego Sternika Morskiego Przykładowe pytania egzaminacyjne na stopień żelgarza jachtowegoTESTY ŻEGLARZ JACHTOWY MENU Tryb nauki - wybierz przedmiot, ilość pytań i rozpocznij test.. Wyniki poznacie na zakończenie testu.. Zestawy egzaminacyjne na patent żeglarza jachtowego przygotowuje Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej.Sam egzamin na żeglarza jachtowego składa się z 2-óch części: najpierw teoretycznej i następnie praktycznej.. Patent jachtowego sternika morskiego uzyskuje osoba, która:Plik Pytania egzaminacyjne na zeglarza jachtowego.pdf na koncie użytkownika lesio_bialy • folder YACHTING • Data dodania: 28 gru 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Poniżej prezentujemy zbiór pytań z podziałem na przedmioty egzaminacyjne.

Przeczytaj recenzję Poradnik egzaminacyjny.. Rejestracja jachtów.. Zaliczyć musimy 65 poprawnych odpowiedzi - co przynosi sukces.. W systemie dostępne są 2 tryby.. Teoria żeglowania TEORIA ŻEGLOWANIA - TEST 1 TEORIA ŻEGLOWANIA - TEST 2 TEORIA ŻEGLOWANIA - TEST 3Przykładowy test na żeglarza jachtowego : Zasady eksploatacji oraz manewrowania jachtem pod żaglami i na silniku.. TESTY TESTY ŻEGLARZ JACHTOWY TESTY TESTY STERNIK MOTOROWODNYstruktura zestawu egzaminacyjnego: 75 pytań testowych (zamkniętych, jednokrotnego wyboru), warunek zaliczenia: minimum 65 poprawnych odpowiedzi, maksymalny czas na rozwiązanie zestawu: 90 minut.. Na egzaminie przeznaczono na rozwiązanie testu 90 minut.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogować Inne pliki do pobrania z tego chomika Materialy .rar SAILING .pps Zawody, turnieje - pomysĹ'y na konkursy itp .rar Teoria zeglowania .pdfPZŻ - oficjalna strona Polskiego Związku Żeglarskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt