Pytania do opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Oprócz: Tematy prac klasowych z opowieści z narnii.Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. b) ubrany był w kożuch.. Lew, czarownica i stara szafa"wg Polskastronazycia.. Łucja 3. drozda 4. by nie zabijac edmunda.. 2011-05-23 16:33:10; Kilka dlugich zdań lektury ten obcy i opowieści z narni lew czarownica i stara szafa 2012 .. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. 2010-02-23 15:06:09; Kto reżyserował opowieści z narni-lew, czarownica, stara szafa?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. 20 pytań do książki opowieści z narnii lew, czarownica i stara szafa pomuście błagam Pomocy sorry ze tak mało punktów nie mam więcej Odpowiedź karolinax5x 1.. Kto jest autorem Opowieści z Narnii?. 1795 Obserwuj autora.Jak dobrze pamiętasz treść książki "Lew, czarownica i stara szafa"?. Część 1.. S. Lewisa poleca 80% 10534 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze 1.. Tolkien Hans Christian Andersen J.K. Rowling C.S. Lewis W którym roku zaczyna się akcja powieści?. Jak nazywali się bohaterowie?. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. Pana Bobra Pana Tumnusa, który jest faunem Białą Czarownicę, która panuje w magicznej krainie Jaką prace przyjął Tumnus od Białej Czarownicy ?.

Klasa 5 Polski Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.

Pytania Wszystkie pytaniaodpowiedział (a) 07.06.2014 o 08:48: 1 Łucja 2.Ptasia mleczko 3 ubrali się w futra.. Jak wchodzilo się do Narni?. Która z podanych informacji nie pasuje do opisu karła: a) miał poniżej metra wzrostu.. Klasa V b - Szkoła Podstawowa im.. Jak ubrana chodziła czarownica?. Test z lektury Opowieści z narnii Test.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Starą szafę w pustym pokoju stare drzwi na strychu Kogo lub co spotyka Łucja w Narnii?. Co czarownica robiła z mieszkańcami Narnii?. Kogo po przejściu przez szafę spotkała Łucja?/C.S.Lewis Lew, Czarownica i stara szafa/.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. jogobela 2 lata temu 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 2 Skomentuj 4 Super!. 6.Społeczność.. Lew, czarownica i stara szafa".. a) Piotr b) Łucja c) Edmund 4.Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii" gr.. Część 3.. Tadeusza Kościuszki .Opowieści z Narni - lew, czarownica i stara szafa 2010-04-14 16:32:48; Znacie takie filmy jak: Opowieści z Narni lew czarownica i stara szafa..

21 pytań Lektury szkolne.Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa.

Olbżymem Człowiekiem Lwem Drozdem Centaurem Faunem Kto spowodował wieczną zimę w Narnii ?. Jak miał na imię lew?. jak nazywało się rodzeństwo Piotr,Zuzanna,Edmund,Łucja Julia,Stefan,Marek,Basia Kasia,Basia,Staś,Jan Jaka pora roku panowała kiedy rodzeństwo było po raz pierwszy w Narni ?. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. a) do pałacu Czarownicy b) do swojego domku c) do starej szafy 3.. Edmund Zuzanna Piotr1) kim był aslan a) tygrysem b) kozłem c) lwem d) kotem 2) gdzie jest przejście do narnii a) pod łóżkiem b) w szafie c) na strychu d) w piwnicy 3) jak ma na imię rodzeństwo a) piotr,łucja,zuzanna,stefan b) bartosz,filip,maria,mariola c) łucja,zuzanna,piotr,edmund d) jan,józef,jadwiga,jagoda 4) kim był tumnus a) pół bykiem,pół człowiekiem b) od …Oct 13, 2020Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. Opowieści z Narnii.. Opowiadania 4.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Łucja,Anna,Piotr,Bartek Piotr,Łucja,Edmund,Zuzanna Zuzanna,Piotr,Mikołaj,MartaW szafie W lustrze W drzewie W ścianie Kto odkrył wejście do Narnii ?. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa".. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. Edmund Profesor Łucja Zuzanna Piotr Nie wiadomo Czym był Tumnus - przyjaciel Łucji ?.

Krótki Test z lektury/Opowieśći z Narnii lew czarownica i stara szafa Test.

odpowiedział (a) 03.02.2012 o 19:21: 1. by ochronic sie przed napadami bombowymi.. Lew, czarownica i stara szafa, Ania z Zielonego Wzgórza - PDF Darmowe pobieranie.. Ilość pytań: 21 Rozwiązywany: 469835 razy.. 70% Recenzja powieści Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa; 71% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. 2012-01-13 14:31:26 Streszczenie Opowieści Z narnii Lew Czarownica i Stara Szafa 2009-04-30 17:02:08 Opowieści z Narnii - Lew , Czarownica i Stara Szafa .. QUIZ - Test 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" streszczenie.. Część 2.. Gdzie Tumnus zaprosił Łucję?. 6 lat temu.. 2011-02-12 00:14:18Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Jakie pytania mogą być na teście z lektury ''Opowieści z Narnii'' ''Lew ,Czarownica i Stara Szafa'' ?. Zuzanny AslanaZebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.. Krótki Test z lektury/Opowieśći z Narnii lew czarownica i stara szafa Test.. Porywał Ludzkie Dzieci dla Białej Czarownicy Był Kucharzem w Zamku Białej Czarownicy Miał rozbawiać Białą Czarownicejak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Kto jest najstarszy z czwórki rodzeństwa, bohaterów powieści?. 5. nwm xdd 6. oczami 7. sztylet 8. sw mikołaja.68% "Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa Julia_Kowalczyk14 6 lat temu 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 1 Skomentuj 13 Super!.

Lew, czarownica i stara szafa.

Lew,czarownica i stara szafa"?. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Maugrim Tumnus Aslan Biała czarownica Pani Bobrowa Edmund Kogo bała się czarownica ?. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii".. Klasa V b - Szkoła Podstawowa im.. Ilość pytań: 21 Rozwiązywany: 469757 razy.. Klasa 5 Polski.1.. Opowieści z Narni pytania i odpowiedzi pdfTest z języka polskiego.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Klasa 5 Polski Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.Lew, Czarownica i stara szafa.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Tadeusza Kościuszki w Połańcu.. A Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z.. Szukaj Dodaj Zaloguj.. Opowieści z Narnii.. Klasa 4 Klasa 5 Polski.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Opowieści z Narnii "lew, czarownica i stara szafa " 2011-01-09 11:32:18 Kto napisał książke " Opowieści z Narni lew , czarownica i stara szafa "?. 女.okrętownictwo Praca pisemna klimat pytania do lektury opowieści z narnii Mikrokomputer zazdrość Majster.. Lew .Liczba wyników dla zapytania 'test ze znajomości lektury opowiesci z narnii lew czarownica i stara szafa': 10000+.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt