Opisz zdjęcie z wakacji po angielsku

Pobierz

2.Jedną z takich właśnie fotografii chciałabym opisać, a mianowicie jest to zdjęcie z moich wakacji we Włoszech.. Opis obrazka - przykład 2.Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.. Jest dla mnie bardzo cenna, więc nadałam jej imię a brzmi ono Pereleczka.. In the background there is a kitchen.Moją pamiątką z wakacji jest muszelka znad Morza Czerwonego.. In Miami, we stayed at The W hotel.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Przedstawia naszą podróż gondolą po jednym z tamtejszych licznych kanałów.Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. Dzięki poniższemu artykułowi, nauczysz się podstawowych zwrotów, które przydają się w zadaniu opis obrazków, zapoznasz się z przykładowymi opisami, a także odsłuchasz lektora.Czy ktoś mógłby sprawdzić mi błędy w tekście po angielsku?. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) .. angielski; wakacje; opis; tydzień +1 głos.. Jeśli zależy Ci, aby Twoje opisy były zrozumiałe dla osób z innych krajów - pisz po angielsku.. Masz tutaj parę opisów do zdjęcia.. Opis zdjęcia po angielsku na maturze trwa dość krótko - maksymalnie trzy minuty.. Trzymam ją również w bardzo porządnym i widocznym miejscu..

Opis wakacji po angielsku.

Około dwa miesiące po wyjeździe założyłam konto na Instagramie gdzie postowałam zdjęcia z moich wypraw.. Przedmiot: Język angielski / Liceum: 3 rozwiązaniaOpisy z pewnością przydadzą się na maturze.. 2014-09-11 17:42:16 Opisz po angielsku zdjęcie z wypadku.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. 2014-04-08 20:51:06Opis ilustracji.. Chciałam napisać o Bułgarii :) Lub Zakopanym Bardzo proszę o pomoc muszę poprawić ocenę :/ P.S jestem dziewczyną :) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-03-18 18:43:45napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) J.angielski(10 pytań)Pilne!. Przedmiot: Język angielski / Liceum: 3 rozwiązania: autor: Dajana888 7.4.2010 (19:14) Opisze mi ktoś obrazek po angielsku?(pilne!). Poniżej znajdziesz najciekawsze podpisy, które możesz wykorzystać pod selfie, zdjęciem swojego outfitu lub ulubionej pizzy: 1.. Zostało ono zrobione w lipcu 2009 roku, kiedy wraz z rodzicami i siostrą pojechaliśmy na wakacje do Wenecji.. Poniżej znajduje się 15 różnych przykładowych opisów obrazków po angielsku, przydatnych nie tylko do matury z angielskiego, ale i FCE.. I was very excited when I heard the news.Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem.. 2011-05-11 21:18:46 Czy mógłby mi ktoś sprawdzić , czy jest to poprawnie po angielsku ?.

Jaki opis pod zdjęcie na nk z wakacji.

Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Jest to gablota w ktorej trzymam swoje medale i puchary z zawodow sportowych.. 3,231 wizyt.. Opisz poczególne części obrazka.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Po angielsku.. 1 odpowiedź.. Jesteśmy na nim całą rodziną.. W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam .Opis wakacji po angielsku.. Zamieść Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: kotek56 6.4.2010 (22:49)Opis ilustracji po angielsku..

Opis wakacji po angielsku przydatne zwroty.

Opisywanie zdjęć po angielsku to dla wielu uczniów nie lada wyzwanie.. Ta muszelka wyglada jak "zwykla muszelka" ale nie dla mnie.Opis obrazka po angielsku: obrazek 4. we .Opisz swoje wakacje po angielsku krótko PROSZĘ Z TŁUMACZENIEM :) !. Najwięcej opisów na Insta stanowią te napisane po angielsku.. List z wakacji gdzie ebyłem i co zwiedziłem - angielski 1 głos.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Jak poprawnie opisać obrazek na maturze ustnej z języka angielskiego?. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Zobacz inne Gry dziecięce najtańsze i najlepsze oferty opinie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt