Przeczytaj tekst zakreśl w poniższych zdaniach właściwą odpowiedź

Pobierz

W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B albo C.. Przeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. C. nie umie rozmawiać z kobietami.. It's going to be fun!Dokończ poniższe zdanie.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Na podstawie zawartych w nim informacji, w zadaniach 6.1.. Przeczytaj tekst źródłowy i zaznacz prawidłową odpowiedź.Strona 10 z 15 Zadanie 8.. Strona 8 z 14 Zadanie 7.. (0-5) Przeczytaj tekst.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj teksty.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 2017-01-20 15:46:25; Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej..

- 5.3. zakreśl odpowiednią odpowiedź A lub B. 5.1.

Zakreśl literę…Przeczytaj tekst W zdaniach z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu Zakreśl literę a b Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj teksty.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Przeczytaj teksty.. B. nie ma czasu na szukanie żony.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. B.Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 11.1-11.4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu.. Das erste Training im KlubUsłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 2015-05-09 07:56:54Przeczytaj teksty.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Dokończ poniższe zdanie.Przeczytaj teksty.

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Przeczytaj tekst zakreśl w poniźszych zadaniach właściwą odpowiedź Na teraz Daje naj 1 Zobacz odpowiedź Sorry za orto Nanto08 Nanto08 Odpowiedź: 1.. Zadanie 2.. B. il doit payer la .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi do zdań 1-5 wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z tekstu wynika, że Cześnik chce wysłać Papkina do swej wybranki, ponieważ A. podziwia jego odwagę.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zdaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B lub C.. W zdaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodnie z treścią tekstów.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. Uwaga!. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.-3. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Przeczytaj tekst.

Mam nadzieję że pomogłam .Przeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. - 6.3. z podanych odpowiedzi wybierz .Przeczytaj teksty.. Zadanie 6.. It is so exciting!Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Zadanie 3Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter A,B lub CPrzeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt